Hakkımızda

mAyaNet Yazılım ve internet hizmetleri sürekli yenilenen teknolojilerini kullanarak kurumsal ve kişisel web sitesi tasarımı, web yazılımları, e-ticaret siteleri, özel yazılım hizmeti, seo ve dijital pazarlama konularında hizmet vermektedir.

  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda
  • Bizim resim
  • Bizim resim
  • Bizim resim
  • Bizim resim

Biz Kimiz ?

Biz, birlikte çalışmanın gücüne inanan ve yeteneklerimizin farkında olan bir yazılım ekibiyiz.

 

Yaratıcı fikirlerden hareketle, uzmanlık alanlarımızı hem internette hemde windows ortamlarında geliştirdiğimiz yazılımlarla buluşturarak sizlere hizmet veririz.

 

mAyaNet Yazılım, Türkiye'nin hızlı büyüyen, yurt içi ve yurt dışında hizmet veren bir çok firmayla birlikte çalışarak kendini geliştirmeye devam eden bir yazılım firmasıdır. Web ve windows ortamında yazılımlar geliştiriyoruz.

 

İnternet Ortamında ki Uzmanlıklarımız

Web siteleri ve internet ortamında çalışan yazılımlar hazırlıyoruz. Sizin için hazırladığımız ya da mevcut internet sitelerinizin seo (arama motoru optimizasyonu) çalışmalarını yapıyoruz. Sosyal medya yönetimi ile birlikte dijital pazarlama konusunda sizlere yardımcı oluyor ve markanızın bilinirliğini arttırmaya çalışıyoruz. E-ticaret yapmak isteyen müşterilerimiz için e ticaret sitesi sağlıyor ve satışlarınızın artması için sizi sürekli destekliyoruz.

 

 

Windows Ortamında ki Uzmanlıklarımız

Windows ortamında sizlerin taleplerine göre yazılımlar hazırlıyoruz. Mevcut yazılımlarımızla işletmelerinizin ihtiyacı olan ön muhasebe, personel takibi, sipariş sistemi gibi otomasyonlarla işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Makinalar ile entegre çalışabilen özel yazılım ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

 

 

Birlikte çalışmanın ve samimiyetin gücüne inanırız. En güzel özelliğimiz müşterilerimiz ile bir gönül bağı oluşturmak ve bu bağın yıllar içerisinde daha güçlü olmasını sağlamaktır.

mAyaNet Yazılım hakkinda
mAyaNet

Web tasarım, e-ticaret sitesi, seo hizmeti, dijital pazarlama hizmeti, özel yazılım hizmeti, google hizmetleri.

mAyaNet Yazılım Adres
İletişim Bilgileri

Adres : URLA / İZMİR

Gsm : +90 (533) 379 22 59

Telefon : +90 (533) 379 22 59

E-Mail : [email protected]

mAyaNet Yazılım Sosyal Medya
Sosyal Medya

mAyaNet Yazılım sosyal medya hesaplarını takip edin. Hakkımızda en son gelişmeler sosyal medya hesaplarımızda.

mAyaNet Yazılım Facebook mAyaNet Yazılım Instagram mAyaNet Yazılım YouTube